U derbiju 21. kola HT Prve lige na Maksimiru je Dinamo svladao Osijek 1:0

DINAMO: Livaković - Ristovski, Lauritsen, Theophile-Catherine, Gvardiol - Ademi, Franjić - Ivanušec, Majer, Oršić - Petković

OSIJEK: Ivušić - Silva, Škorić, Lončar, Miloš - Vuković, Brlek - Bočkaj, Kleinheisler, Bohar - Mierez

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +14
NK Dinamo - NK Osijek, Hrvatski Telekom Prva liga, 13.2.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Sporna situacija, moguće igranje rukom Dinamova igrača Theophilea u 16 metara, ali nakon VAR-a nema kaznenog udarca u šestoj minuti sudačke nadoknade

• 89’

Još par minuta nade za Osijek, Dinamo će izgleda sačuvati prvo mjesto

• 85’

Lauritsen glavom, Ivušić je spreman

• 80’

Kontra Dinama, ali nije bilo opasnosti po gol Osijeka, Oršićev udarac nije precizan

• 76’

Petković je okušao udarac, Lončar je to očistio ispred gol linije

• 65’

Dvije sjajne obrane Livakovića, u dvije minute zaustavio je udarce Lončara i Bočkaja

• 60’

Ademi je pogodio okvir gola, ali ne bi bilo gola ni da je zatresao mrežu zbog zaleđa

• 53’

Pogreška Franjića, srušio je Kleinheislera u šesnaestercu i sudac Ivan Bebek pokazao je na bijelu točku. No nema penala, jer je iz VAR sobe signalizirano zaleđe Miereza