BRAVO

Velika večer i rekord hrvatskog genijalca u NBA ligi

10.02.2017 u 09:36

U NBA ligi Philadelphia je u neizvjesnoj završnici svladala Orlando (112:111), a prvo ime u redovima pobjedičke momčadi bio je Dario Šarić

Hrvatski reprezetativac odigrao je svoju najbolju utakmicu u najjačoj ligi svijeta, u 28 minuta postigao je 24 poena, što mu je rekord u NBA-u, te imao osam skokova, tri ukradene lopte i jednu asistenciju.

Naš košarkaš posebno je bio impresivan pet minuta prije kraja dok je Orlando imao prednost 98:90, a Šarić je s osam uzastopnih koševa donio izjednačenje. Šarić je pogodio i tricu pola minute prije kraja za 110:109 da bi suigrač TJ McConnelli zabio pobjednički koš za 112:111 pet sekundi prije isteka vremena.

U dresu Orlanda Mario Hezonja krenuo je po prvi puta kao starter i za samo 18 minuta ubacio tri poena i imao četiri skoka. Damjan Rudež nije ulazio u igru kod domaćina.