alenu završnih deset minuta

Važna pobjeda Las Palmasa naših Halilovića i Livaje

17.03.2017 u 22:53

Nogometaši Las Palmasa pobijedili su na svom terenu Villarreal 1:0 u prvoj utakmici 28. kola španjolske La Lige.

Domaći su dvoboj otvorili na najbolji mogući način, pogotkom već u 10. minuti, a strijelac je bio Kevin-Prince Boateng.

Samo devet minuta kasnije, gostima je stiglo još jedno neugodno iznenađenje. Victor Ruiz je dobio direktan crveni karton i Villarreal je do kraja morao igrati s desetoricom.

U drugom poluvremenu obje ekipe su imale po dvije dobre prilike, ali rezultat se nije mijenjao pa je ostalo 1:0 za domaće.

Kod domaćina naš Alen Halilović dobio je priliku od 82. minute, kada je ušao umjesto Tane. I u tih nekoliko minuta Halilović je pokazao da mu igranje u Španjolskoj izuzetno godi. Doduše, nakon ekspresnih driblinga, bilo je i situacija kada je morao proigrati suigrače.

Drugi Hrvat u klubu s Kanara, Marko Livaja ostao je na klupi.