opake 'barakude'

Hrvatska je u vaterpolskom klasiku pobijedila Srbiju 14:12 i osigurala četvrtfinale Olimpijskih igara

HRVATSKA
14:12
SRBIJA
  • Ivan Žurić
  • Zadnja izmjena 31.07.2021 09:38
  • Objavljeno 31.07.2021 u 08:16
Hrvatski vaterpolisti u Tokiju su u 4. kolu grupne faze olimpijskog turnira pobijedili Srbiju 14:12! 'Barakudama' ova pobjeda osigurava plasman u četvrtfinale Olimpijskih igara

HRVATSKA: Marko Bijač, Luka Lončar, Josip Vrlić, Andro Bušlje, Marko Macan, Paulo Obradović, Lovre Miloš, Maro Joković, Xavi Garcia, Ante Vukičević, Luka Bukić, Loren Fatović, Ivan Marcelić

SRBIJA: Gojko Pijetlović, Dušan Mandić, Nikola Dedović, Sava Ranđelović, Miloš Ćuk, Duško Pijetlović, Nemanja Vico, Milan Aleksić, Nikola Jakšić, Filip Filipović, Andrija Prlainović, Stefan Mitrović, Branislav Mitrović

• GOOOOOOOOOOL! Luka Bukić! Hrvatska vodi 10:8
  • Obradović! Kakav gol! Hrvatska vodi 9:8!

• Završila je 2. četvrtina, Hrvatska na poluvremenu protiv Srbije vodi 6:4, ali daleko je ovo od gotovog
  • Jaoooooo! Bukić je pogodio spoj grede i vratnice! Šteta, šteta...
  • GOOOOOOL! Obradović zabija za 6:4
  • Hrvatska nije zabila gol već gotovo 10 minuta...

• Smanjuje Srbija na 5:2, zabio je Pijetlović
  • GOOOOOOOL! Zabija Paulo Obradović za 5:1!
  • Novi goool! Lončar zabija za vodstvo Hrvatske 4:1
  • Jakšić zabija za Srbiju, 3:1
  • Fantastično otvaranje naših vaterpolista! Vodimo 3:0 protiv Srbije, zabio je Bušlje
  • Ponovno Jokooooooović! Imali smo dva igrača više i sad vodimo 2:0
  • Maro Joković odmah zabija za vodstvo Hrvatske 1:0
  • Počela utakmica
  • Ovo je repriza finala Olimpijskih igara u Rio de Janeiru. No, Hrvatska je tamo izgubila... Izgubile su 'barakude' posljednja tri međusobna dvoboja sa Srbijom, sad je vrijeme da Ivica Tucak i njegovi izabranici napokon i slave. Ulog je velik, pobjednik ove utakmice bi osigurao plasman u četvrtfinale Olimpijskih igara