U nedjeljnom dvoboju 23. kola MAXtv Prve lige nogometaši Osijeka pobijedili su Hajduk 2:1. Sad su obje momčadi izjednačene na trećem mjestu ljestvice s po 41 bodom...

Sastav Osijeka: Mikulić - Matas, Škorić, Barać, Barišić - Vojnović, Lopa, Knežević, Mioč, Boban - Ejupi

Sastav Hajduka: Stipica - Ismajli, Nižić, Ćosić, Kvesić - Savvas, Jefferson - Hamza, Vlašić, Said - Futacs

MAXtv Prva liga, 23. kolo:

Osijek - Hajduk 2:1

• 94’

Nisu igrači imali vremena proslaviti gol jer utakmica je završena. Osijek je pobijedio 2:1 te se na tablici MAXtv Prve lige izjednačio s Hajdukom. Obje momčadi sad imaju po 41 bod

• 94’

GOOOOOOOOOOOOOOL! Hajduk je smanjio na 2:1! Na samom kraju utakmice zabija Futacs

• 92’

Atraktivno, ali neučinkovito. Ohandza je pokušao škaricama, ali sviran mu je kontra-prekršaj

• 90’

Igrat će se četiri minute nadoknade

• 89’

Mogao je Perošević sada zabiti i za 3:0... Ejupi mu je asistirao, ali ovaj puca preko gola

• 84’

Imao je Futacs priliku smanjiti vodstvo Osijeka, no spetljao se u šesnaestercu... Lopta ostaje u posjedu Osijeka

• 79’

GOOOOOOOOOOOOOL! Osijek vodi 2:0! I ponovno zabija Ejupi

• 78’

Savvas je izgubio loptu na sredini terena, sjajno je reagirao Lopa koji odmah proigrava Ejupija kojemu nije teško matirati istrčalog Stipicu

• 63’

GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 za Osijek! Ejupi iz penala zabija za vodstvo domaćina. Ovo mu je 10. gol ove sezone