U 4. kolu Hrvatski Telekom Prve lige, koji se igrao na praznom Poljudu, Hajduk je poražen od Dinama 1:2

HAJDUK - DINAMO 1:2

(Jurić '87 / Kastrati 42', Oršić 50')

Hajduk: Posavec - Todorović, Dimitrov, Vušković, Čolina - Jurić, Nejašmić - Jradi, Caktaš, Gyurcso - Diamantakos

Dinamo: Livaković - Stojanović, Gvardiol, Dilaver, Leovac - Jakić, Ademi - Kastrati, Ivanušec, Oršić - Petković

0:1 (Kastrati 42')

0:2 (Oršić 50')

1:2 (Jurić '87)

Sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige i pretkola Lige prvaka možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Ako već niste, sada je pravo vrijeme da odaberete MAXtv zbog vrhunske slike u HD kvaliteti. Ponudu potražite na hrvatskitelekom.hr.

• +7
Hajduk - Dinamo, 4. kolo HT Prve lige, 2020/21. Izvor: Cropix / Autor: Paun Paunovic / CROPIX
  • 90’

Završena je utakmica. Dinamo je pobijedio 2:1 i odlazi u Zagreb sa tri boda

• 90’

Kastrati puca sa osam metara, Posavec je već bio svladan, ali Jakoliš brani sa gol crte. Igrat će se još jedna minuta...

• 90’

Kreković iz mrtvog kuta sa šest metara puca u ruke Livakoviću

• 90’

Igra se četvrta minuta nadoknade. Hajduk radi pritisak i želi gol za 2:2...Imali su dva pokušaja iz prekida...

• 90’

Igrat će se šest minuta sudačke nadokande

• 87’

GOOOL za Hajduk. Zabija Jurić i smanjuje na 1:2

• 85’

Odličnu loptu u kazneni prostor dobio je Gavranović, ali nije zabio s nekih osam metara. Opet brani Posavec!

• 81’

Dvostruka promjena u sastavu Dinama. U igru je ušao Tolić umjesto Oršića te Theophile umjesto Dilavera

• 79’

Vrlo dobro ubacivanje Gyurcsa u peterac, ali Jurić jako loše puca glavom

• 75’

Sjajna prilika za Hajduk! Pucao je Vušković glavom s 10 metara nakon ubačaja s desne strane, ali obranio je Livaković