U 24. kolu MAXtv Prve lige nogometaši Rijeke u gostima kod Hajduka odigrali su 1:1 i tako izbjegli prvi poraz sezone, ali i dopustili Dinamu da se približi na četiri boda razlike...

Sastav Hajduka: Stipica, Tudor, Ćosić, Nižić, Kvesić, Savvas, T. Bašić, Hamza, Vlašić, Erceg, Futacs

Sastav Rijeke: Prskalo, Martić, Kulušić, Elez, Zuta, Mišić, Bradarić, Andrijašević, Gorgon, Gavranović, Bezjak

MAXtv Prva liga, 24. kolo:

Hajduk - Rijeka 1:1 (Hamza 32 / Bezjak 81)

• 90’

Kraj na Poljudu, podjela bodova, Rijeka i dalje neporažena, ali Dinamo je sada na -4

• 88’

Tudor izlazi iz igre zbog ozljede, ušli smo u samu završnicu

• 81’

GOOOOL za Rijeku! Andrijašević je u duelu s Nižićem izborio penal, a Bezjak ga je pretvorio u izjednačenje

• 63’

Fantastičan prodor Futacsa kroz obranu Rijeke, no njegov udarac ipak je zaustavio Prskalo

• 55’

Gavranović! Najbolja šansa Rijeke dosad, izbio je švicarski Hrvat pred Stipicu, ali Hajdukov vratar odlično je reagirao

• 54’

Odlična akcija Rijeke i izlazak Andrijaševića pred Stipicu, ali iz teške pozicije nije uspio pogoditi okvir gola

• 53’

Hajduk i dalje dobar, Vlašić i Erceg kreirali su još jednu gužvu, ali Rijeka se obranila

• 45’

Poluvrijeme na Poljudu, brojni gostujući navijači nemaju razloga za radost

tportal
    Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 44’

Poništen je pogodak Gavranovića zbog evidentnog zaleđa

• 40’

Rijeka nije uspjela na pravi način odgovoriti nakon primljenog pogotka i Hajduk zasad kontrolira situaciju