Hrvatska je nogometna reprezentacija gostovala u Trnavi kod Slovačke. Premda su Slovaci neugodan suparnik, Hrvatska je od početka preuzela igru, dominirala i na kraju uvjerljivo slavila...

SLOVAČKA (4-3-3): Dubravka - Valjent, Vavro, Škriniar, Hancko - Kucka, Lobotka, Hamšik © - Rusnak, Duda, Mak

HRVATSKA (4-2-3-1): Livaković - Bartolec, Vida, Lovren, Barišić - Brozović, Modrić © - Rebić, Vlašić, Perišić - Petković

• +35
Nogomet; Slovačka - Hrvatska; kvalifikacije za Euro 2020.; 6.9.2019. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • +16
Hrvatski navijači u Trnavi uoči utakmice protiv Slovačke Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac / CROPIX

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se barem dvije minute nadoknade

• 89’

GOOOL! Lovren je dočekao ubačenu loptu i pucao glavom prema suprotnom kutu. Lopta je ušla u gol

• 87’

Velika prilika za Hrvatsku. Modrić je sjajno gurnuo loptu u prostor za Pašalića. On je bio sam pred vratarom, ali pucao je pored gola

• 86’

Brekalo je pokušao pucati s ruba kaznenog prostora, iz kosa. Pored gola

• 85’

Perišić je izbacio Brekala, on ubacuje u sredinu, no Škriniar izbija

• 83’

Promjena u Hrvatskoj. Ulazi Pašalić, izlazi Petković

• 81’

Promjena u Hrvatskoj. Izlazi Vlašić, ulazi Badelj

• 79’

Promjena u Slovačkoj. Ulazi Duriš, izlazi Mak

• 77’

Kombinacija na lijevoj strani, nakon čega je lopta brzo prebačena na desno. Tamo je natrčao i pucao Bartolec, slovački vratar brani