Bijeli su u prvom poluvremenu slomili razigrani Varaždin s golovima Pukštasa (35') i Šarlije (39'). U nastavku Krovinović je u 67. minuti bio strijelac za treći gol za Bijele i Uremović je nespretno u 83. minuti zabio autogol za konačnih 3:1

HAJDUK: Lučić - Sigur, Uremović, Šarlija, Diallo - Pukštas, Žaper, Krovinović - Benrahou, Livaja, Sahiti

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Jelenić, Pellumbi, Bručić - Postonjski, Marina - Mitrovski, Belcar, Drožđek - Šego

15. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Varaždin 3:1 (AG Uremovića, 83') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Varaždin 3:0 (Krovinović, 67') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Varaždin 2:0 (Šarlija, 39') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
15. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Varaždin 1:0 (Pukštas, 35') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +42
SuperSport HNL: Hajduk - Varaždin, 12.11.2023. Izvor: Cropix / Autor: Paun Paunovic
  • 90'

Kraj utakmice

• 90'

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 88'

Odlične dvije reakcije Zelenike! Prvo je pucao Livaja, pa onda je Krovinović opalio, ali golman Varaždina je siguran

• 83'

GOOOOOL!! Varaždin je smanjio prednost! Uremović je loše reagirao na ubačaj i slučajno je zabio autogol za 3:1

• 77'

Livaja je silovito pucao iz velike udaljenosti, ali obrana je odbila loptu u korner

• 76'

Dvostruka promjena kod Hajduka, Kalik i Hrgović su ušli umjesto Sigura i Dialla

• 71'

Kratki prekid utakmice zbog bakljade

• 67'

GOOOOOOL!! Još jedan gol Hajduka! Sahiti je povratnom loptom našao Krovinovića koji je majstorski zabio za 3:0

• 61'

Karoglan radi novu zamjenu, Dajaku je ušao umjesto Benrahoua

• 60'

Velika šansa za Varaždin! Vukčević je poslao oštru loptu na drugu stativu do Droždeka, koji iz odlične pozicije puca preko gola