PAOK je rano poveo iz penala preko Schwaba u 12. minuti i na poluvremenu su imali minimalno prednost. Hajduk nije iskoristio svoje šanse i domaćin je to kaznio preko Živkovića koji je pred kraj utakmice zabio dva gola u 79. i 85. minuti za konačnih 3:0. Bijeli nakon velike borbe ispali iz Europe

PAOK: Kotarski - Kedziora, Troost-Ekong, Koulierakis, Baba - Schwab, Tsingaras - Narey , Konstantelias, Živković - Samatta

HAJDUK: Lučić - Moufi, Šarlija, Diallo, Melnjak - Sigur, Krovinović - Sahiti, Odjidja, Mlakar, Livaja

• +26
PAOK - Hajduk, 3. pretkolo Konferencijske lige, 17.8.2023. Izvor: Pixsell / Autor: VASILIS VERVERIDES/MOTION TEAM/P
  • +26
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 85’

GOOOOL!! PAOK je zabio i treći gol za potvrdu pobjede! Živković je pucao iz slobodnog udarca s 20-tak metara i zabio je spektakularan gol za 3:0

• 79’

GOOOL!! PAOK je povećao vodstvo protiv Hajduka! Živković je ispratio dodavanje izašao je sam pred golmana i hladnokrvno je zabio za 2:0

• 75’

Samatta je napravio prekršaj i dobio je žuti karton

• 72’

Leon Dajaku ulazi u igru umjesto Jana Mlakar

• 67’

Benrahou je dobro pucao nakon slobodnog udarca, ali Kotarski još jednom odlično brani

• 63’

Odjidja-Ofoe je zaradio žuti karton

• 62’

Dvostruka izmjena i kod domaćina, Soares i Taison su ušli umjesto Nareya i Tsingarasa