Danas u 17 sati u Rostovu na Donu Urugvaj i Saudijska Arabija odigrali su drugu utakmicu drugog kola skupine A. Urugvaj je pobjedom osigurao plasman u drugi krug...

Urugvaj: Muslera, Varela, Gimenez, Godin, Caceres, Sanchez, Vecino, Bentancur, Rodriguez, Suarez, Cavani

Saudijska Arabija: Al-Owais, Al-Breik, Osama Hawsawi, Al Bulaihi, Al-Shahrani, Bahbir, Al-Faraj, Otayf, Al-Jassam, Al Dawsari, Al-Muwallad

• +18
SP 2018., skupina A: Urugvaj - Saudijska Arabija Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice; nije bila posebno sadržajna, ali Urugvaj je dobio ono po što je došao, tri boda, i osigurao prolazak skupine

• 89’

Igrat će se još četiri minute nadoknade

• 86’

Cavani je iz ničega stvorio priliku; iskoristio je malo slobodnog prostora i krenuo prema golu, no stoper Saudijske Arabije je bio ispred njega i došao do lopte. Cavani nije odustao, već je oduzeo loptu i izbio sam pred vratara, no više nije mogao precizno pucati

• 82’

Promjena u Urugvaju; izlazi Carlos Sanchez, ulazi Nahitan Nandez

• 80’

Lucas Torreira je pucao s udaljenosti, lopta se odbila i otišla pored gola

• 78’

Još jedna promjena u Saudijskoj Arabiji; izlazi Fahad Al-Muwallad, ulazi Mohammed Al-Sahlawi

• 75’

Promjena u Saudijskoj Arabiji; izlazi Hattan Sultan Babhir, ulazi Mohammed Kanoo

• 68’

Carlos Sanchez izvodi slobodni udarac s desne strane; Martin Caceres je pucao glavom, ali iznad gola

• 62’

Cavani se probio po lijevoj strani, imao vremena stati i vidjeti da na drugoj strani Carlos Sanchez ulazi u kazneni prostor i ubaciti loptu prema njemu; Sanchez je pucao pored gola