NIŠTA OD NASTUPA U SRIJEDU

U Realu se odlučili na dodatne pretrage za Luku Modrića; ovo su vijesti!

28.11.2023 u 13:23

Madridski Real prošlog je vikenda u gostima slavio kod Cadiza 3:0. Kraljevi su poveli u 14. minuti golom Rodryga, a isti je igrač u 64. minuti na asistenciju Luke Modrića zabio za 2:0. Sjajnu predstavu Rodrygo je okrunio u 74. minuti asistencijom za Judea Bellinghama za konačnih 3:0.

No, nakon pobjede ostao je gorak okus u ustima, jer je Modrić izašao u 70. minuti zbog ozljede.

Navodno je osjetio 'zatezanje u mišiću' pa ga je trener Carlo Ancelotti iz predostrožnosti odlučio odmoriti.

Nakon utakmice je trener Reala Carlo Ancelotti prvo odgovarao na pitanja vezana baš za ozljedu Luke Modrića.

'To je preopterećenje mišića. Samo to', kazao je Ancelotti pokušavajući sakriti zabrinutost, a potom je nastavio:

'Modrić je bio jako dobar. Danas je igrao na drugoj poziciji, bio je vrlo dobar u obrani', zaključio je tada Ancelotti.

U Realu su odradili dodatne pretrage i one su potvrdile da Realov hrvatski veznjak nije ozbiljnije ozlijeđen, tako da su se obistinile riječi talijanskog trenera.

Ipak, Modrić će propustiti utakmicu Lige prvaka protiv Napolija, ali kako javljaju španjolski mediji, već za vikend bi mogao opet na terene. Točnije, u subotu, kada Real dočekuje Granadu.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'