BRAVO ZA BARZIĆA

U novoj sezoni LaLige gledat ćemo još jednog hrvatskog reprezentativca

28.06.2025 u 13:17

Bionic
Reading

U protekloj sezoni španjolske LaLige Hrvatska je imala šest igrača. Naravno, najpoznatiji je Luka Modrić, ali sjajnim su se igrama prezentirali i Ante Budimir te Luka Sučić.

U dresu Valladolida igrao je Stanko Jurić, Dinko Horkaš branio je za Las Palmas, dok je jednom dres Leganesa obukao Borna Barišić.

Nažalost, Čepinca je ozljeda zaustavila da igra više i češće.

No, imala je Hrvatska svog igrača i u drugom rangu LaLige, Matiju Barzića Gutierreza, koji je kao igrač Elchea bio na posudi u Eldenseu.

Sada se Matia Barzić, koji je postao i standardni član hrvatske U-21 reprezentacije, vratio u Elche, odnosno u klub koji će sljedeće sezone biti dio najjačeg ranga španjolskog nogometa.

Jasno, Modrića sljedeće sezone u LaLigi očito više nećemo gledati, nije poznato ni hoće li se u Španjolsku preseliti netko od drugih hrvatskih igrača, ili hoće li netko od gore spomenutih otići, ali sigurno će i Barzić biti praćen.

Standings provided by Sofascore