PSV - DIN 2:0

U Eindhovenu kraj svih Dinamovih nadanja

07.11.2013 u 17:46

Nogometaši Dinama poraženi su u Eindhovenu s 2:0 te su se dva kola prije kraja natjecanja u Europskoj ligi ostali bez dugo priželjkivanog 'proljeća u Europi'

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
-------------------------------------------------

PSV: Tyton - Arias, Bruma, Hendrix, Willems - Toivonen, Schaars, Maher - Narsingh, Locadia, Depay
Dinamo: Zelenika - Pinto, Addy, Šimunić, Pivarić - Brozović, Lima, Antolić - Soudani, Fernandes - Sammir

90'+4 KRAJ UTAKMICE
90'+3 korner za PSV, ali bez opasnosti po Zeleniku
90' - prečka PSV-a... Dinamo je izbjegao katastrofu
85' - Halilović je dobro prošao po sredini, dodao do Čopa no njegov je udarac išao ravno u Tytona
85' - u dobro je prilici i Jozefzoon, ali pucao je kraj gola
84' - Depay je sjajno pucao, nakon što je prošao Pinta i Addyja, ali pogodio je vratnicu
83' - Jozefzoon je lijepo ostavio za Toivonena no visoki Šveđanin pucao je preko gola
80' - zadnja izmjena u PSV-u; izašao je Schaars a ušao Hiljemark
78' - Sammir je izašao a Halilović ušao
76' - Narsingh je izašao a ušao Jozefzoon
72' - nova sjajna intervencija Zelenike
69' - Hendrix je izašao a Jorgensen ušao
67' - Zelenika je spasio treći gol kojeg je 'zakuhao' Toivonen no mladi je golam velemajstorski reagirao i izbio loptu ispred Locadije
65' - Pinto je dobro ubacio s desne strane, ali je lopta otišla Brozoviću iza leđa
63' - ušao je Čop a izašao Soudani
62' - Toivonen je ubacio a Locadia za par centimetara bio prekratak; prije toga je pogriješila Dinamova obrana
57' - GGOOLLL 2:0 - Šveđanin Toivonen dobro je ispratio ubacivanje Narsingha te pokraj Zelenike lako poentriao za sigurno vodstvo PSV-a

PSV - Dinamo (Toivonen, 57')

54' - lijepa akcija Sammira, koji je petom ostavio za Brozovića, ali Brozović je nakon toga loše pucao
52' - odličan prodor Soudanija, no i nova sebičnost Alžirca
49' - Narsingh je ostao sam, ali i u zaleđu
47' - nova dobra akcija PSV-a, Depay je uposlio Toivonena no njegov se udarac od 'modrih' odbio u korner
46' - počelo je drugo poluvrijeme; Rukavina je ušao umjesto Lime

45'+2 KRAJ 1. POLUVREMENA
45' - sudac Balaj produžit će prvi dio za dvije minute
43' - napokon malo više žara u Dinamovoj igri; Antolić je bio u borbi u 16-ercu domaćih
37' - još jedna dobra akcija domaćih, ali Zelenika je bio koncentriran no Toivonen nije pa je srušio Dinamovog vratara
35' - sada je i Souidani zapucao prema golu domaćina, ali Poljak je siguran
33' - Fernandesovo proigravanje Sammira, no Brazilac je išao u nepotrebni dribling
31' - prva intervencija domaćeg golmana - dobar udarac Pinta
29' GGOOLLL - 1:0 odličnu akciju domaćina okrunio je Maher

PSV - Dinamo 1:0 (Maher, 29')

27' - s tribina se čuju i povici - 'Dinamo, Dinamo...'
26' - slobodnjak za PSV, ali na sreću Dinama ubačaj je bio previsok
23' - sada je Locadia sprobao Zelenikinu pozornost
20' - Zelenika opet na mukama; pucao je Depay a lopta se odbila od trave no uspio je golman modrih spriječiti gol
19' - lijepa akcija PSV-a a Toivonen puca, no Zelenika spašava svoj gol
15' - Sammir je pokušao iz daljine iznenaditi Tytona, no lopta je otišla kraj gola
- u Einhovenu pada i jaka kiša
13' - brza kontra preko Pivarića, no Sammir se spetljao
13' - 'modri' i dalje bez konkretnije akcije; gotovo da ne mogu spojiti ni tri dodavanja
10' - Dinamo je u panici
9' - prvi dolazak 'modrih' pred gol PSV-a; ali Soudani nije učinio ništa
7' - loš Zelenikin izlaza na ubačaj iz kuta
6' - Locadia je opasno pucao s ruba 16-erca, a lopta je izbijena u korner
5' - Dinamo se praktički nije sastao s loptom
3' - PSV je puno bolje ušao u utakmicu
1' - počela je utakmica