valverde uvježbava ekipu

U Barci mogu odahnuti, ovaj igrač zabija spektakularno kao i Neymar

04.08.2017 u 22:14

Novi Barcelonin strateg Ernesto Valverde iskoristio je prijateljsku utakmicu protiv Gimnastic Tarragone kako bi priliku dao igračima iz drugog plana

Nakon povratka s američke turneje te oproštaja od Neymara, koji je u petak potpisao za PSG te katalonskom klubu osigurao 222 milijuna eura, trener Barce Ernesto Valverde s rezervnim je sastavom odradio ležernu utakmicu protiv Gimnastic Tarragone.

I rezultat je bio - revijalan jer katalonski je div nakon primljenog gola u 11. minuti preko Barreira uspio stići tek do izjednačenja 1:1, a za koji je fenomenalnim slobodonjakom zaslužan Paco Alcacer.

Bude li nastavio ovako zabijati i u sljedećim utakmicama, Barcelonin navijači mogli bi vrlo brzo zaboraviti Neymara.

Valverde je na terenu u Tarragoni priliku dao ovim igračima: Cillessen, Vermaelen, Digne, Nelson Semedo, Mascherano,  Turan, Sergi Roberto, Denis Suárez, Sergi Samper, Carles Aleñà, Paco Alcácer. S time da su u nastavku još ušli: Marlon, Ter Stegen, Munir, Jordi Alba, Douglas Pereira, Deulofeu i André Gomes.

Najveće zvijezde, Messi, Suarez, Busquets, Rakitić, Iniesta, Rafinha, Pique - bili su pošteđeni ovog testa.