• Zadnja izmjena 30.08.2010 21:43
  • Objavljeno 30.08.2010 u 20:32
Hrvatska vaterpolska reprezentacija

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Antonio Bronić / PIXSELL

Na Europskom prvenstvu u Zagrebu hrvatski vaterpolisti su startali porazom protiv Crne Gore. Sada u drugom kolu Rudićeve izabranike očekuje ogled s Turskom, a to su bodovi koje su svi upisali

Hrvatska će večeras doći do prve pobjede na prvenstvu kojem je domaćin. Nitko ni ne sumnja u drugačiji rasplet. Turska je najslabija reprezentacija skupine, a u prvom kolu je poražena od Rumunjske 12:6.

Hrvatska - Turska 15:3 (3:2, 4:1, 6:0, 3:0)

32' - razoran udarac Muslima za konačnih 16:3
31' - novi gol Jokovića, odlična realizacija igrača više (15:3)
30' - napokon je zabio Joković, iz daljine iz petog pokušaja (14:3)
28' - još nema gola ni s jedne strane, Hrvatska je ušla opušteno, a Turci više nemaju snage da bi zaprijetili Paviću

23' - još jedan gol Muslima, nakon nove brze akcije 'barakuda' (13:3)
22' - Još jedna brza akcija Hrvatske, na lijevom krilu je ostao sam Obradović koji ne griješi (12:3)
21' - Muslim iz peterca (11:3)
20' - Razorni udarac Boškovića koji je ostao sam (10:3)
18' - Asistencija Jokovića, Barač je nepogrešiv (9:3)
17' - Dobud je pogodio i još jednom donio Hrvatskoj brzu realizaciju igrača više (8:3)

16' - Buljubašić s vanjske pozicije pogađa za četiri razlike (7:3)
13' - Hantal je iznenadio Pavića (6:3)
12' - Igrač, više, Dobud je pogodio za prvo vodstvo od tri razlike (6:2)
11' - Brza kontra Hrvatske, a akciju je završio Sukno (5:2)
11' - Barać je sve napravio, asistirao za Burića, koji je s metar ubacio loptu u mrežu (4:2)

8' - još jedan gol Turaka s igračem više, na lijevoj strani je ostao sam Cagatay (3:2)
7' - Hinić je pogodio za njega s neobične pozicije izvana u gornji desni kut vratara Sezera (3:1)
6' - Hrvatska je propustila nekoliko napada, a Okan je smanjio nakon igrača više (2:1)
4' - Turci su u napadu zasad nemoćni, još nisu ozbiljnije zaprijetili
2' - siguran početak, Dobud je realizirao igrača više (2:0)
1' - Odmah smo poveli, Turci su napravili prekršaj, a iz peterca je bio precizan Sandro Sukno (1:0)