poludio je

Trenera Opatije jedva smirili da ne nasrne na Pajača; evo što je rekao nakon utakmice

01.06.2025 u 20:30

Bionic
Reading

Nogometaši Vukovara 1991 prvaci su ove sezone u Prvoj NL čime su izborili ulazak u elitni rang hrvatskog nogometa iduće sezone.

U odlučujućem ogledu, utakmici posljednjeg 33. kola Prve NL, Vukovar 1991 je na domaćem terenu u Borovom naselju, pobijedio Opatiju s 1:0. Prije međusobne borbe za ulazak u elitni rang Vukovar 1991 je bio u prednosti, imao je 69 bodova, dok je Opatija imala 68. Vukovaru 1991 je bio dovoljan i remi da se zadrži na tronu ljestvice.

Kod vodstva Vukovara 1:0 u 90. minuti, vidjeli smo pravu dramu. Golman Vukovara Mandić je nespretno reagirao na jednu svijeću i lopta je umalo ušla u gol.

Slavlje u Vukovaru Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport

Pomoćni sudac nije ništa označio na što su igrači Opatije poludjeli. Najviše je protestirao Antonio Pejanović koji je dobio crveni karton. Naposljetku je trener Opatije Bogolin uletio u teren kad je vidio snimku, a sudac Pajač je svirao kraj utakmice. Navijači Vukovara su slavili na travnjaku, a Bogolin se nije mogao smiriti. Urlao je i divljao na Pajača i njegovom pomoćnika i jedva su ga uspjeli maknuti.

'Suđenje je bilo amatersko, ali nisu nam suci krivi što smo izgubili', rekao je Bogolin nakon utakmice.