MISLAV KAROGLAN

Trener Hajduka priznao ono što smo svi vidjeli: Što sam predvidio to se i dogodilo

03.04.2024 u 22:35

Trener Mislav Karoglan komentirao je polufinalni poraz Hajduka u SuperSport Hrvatskom nogometnom kupu od Dinama 1-0

Dinamo je na Poljudu pobijedio Hajduk s 1-0 golom Sandra Kulenovića u 15. minuti, dok je Rijeka u prvom polufinalnom ogledu na stadionu u Kranjčevićevoj ulici identičnim rezultatom porazila Lokomotivu golom Ivana Smolčića u 70. minuti.

'Puno bolji Dinamo danas nego prije par dana i apsolutno zaslužena pobjeda. Rekao sam da će prva utakmica dati inerciju ekipi koja pobjedi i to se dogodilo. Dinamo nas je malo iznenadio formacijom, nismo dobro stiskali u presingu, nismo bili dobri na drugim loptama, ali glupo je sada išta pričati, zaslužena pobjeda Dinama', rekao je Karoglan pa dodao:

'Hrgović je igrao jer je u najboljoj formi od lijevih bekova u zadnje vrijeme, to se mora poštovati. Perišić je izrazio veliku želju i riskirao puno s time, nisam mogao odbiti tako kvalitetnog igrača nakon što sam ga zadnji puta odbio uvesti.'

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
Nered na stadionu Poljud Izvor: Cropix / Autor: Cropix
  • +21
Polufinale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Hajduk - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Sime Zelic/PIXSELL