Trener Dinama krivi nesreću, a Hajdukov žali za pobjedom

02.10.2016 u 21:41

• +8

MAXtv Prva liga, 11. kolo: Dinamo - Hajduk

Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stranzl, Marko Lukunic/PIXSELL

Ivajlo Petev i Marijan Pušnik nisu bili zadovoljni osvojenim bodom u derbiju Dinama i Hajduka na Maksimiru ove nedjelje te najavljuju daljnji rad koji bi njihovim momčadima mogao dati bolje rezultate...

Hajduk i Dinamo pokazali su da i utakmica koja završi 0:0 može biti izuzetno zanimljiva. Na Maksimiru ove nedjelje obje su ekipe imale pregršt velikih prilika, vidjeli smo vratnice i pomalo nevjerojatne promašaje te na kraju podjelu bodova koja čini se nikog nije usrećila, osim možda vodeće Rijeke.

'Nisam zadovoljan, došli smo ovdje osvojiti sva tri boda. U prvom poluvremenu se nismo snašli, ali u drugom smo preuzeli inicijativu, imali smo šanse. No, mislim da je rezultat ipak pravedan,' priznao je Marijan Pušnik nakon susreta pa dodao:

'Mi se dižemo, ipak je to Dinamo, najbolja hrvatska momčad u posljednjih deset godina. Nije neuspjeh, ali trebamo još više, no to dolazi samo uz težak rad.'

Ivajlo Petev remijem je debitirao na 'modroj' klupi i svjestan je da to ne zadovoljava niti navijače niti upravu.

'Nisam zadovoljan rezultatom, ali igrači su dali sve što imaju. Ne mislim da smo prvo poluvrijeme odigrali loše, ali nismo baš imali sreće. Da smo zabili gol sve bi bilo drukčije. No, to je derbi i Hajduk je imao prilike, a mi smo mogli zabiti u 93. minuti. Rekao sam igračima da se utakmica dobiva u prvoj i 90. minuti. Nismo imali puno sreće i nadam se da će im na nekoj sljedećoj utakmici to Bog vratiti,' izjavio je bugarski stručnjak pa obećao:

'Dinamo će izgledati još bolje i bolje, to će vrijeme pokazati. Imamo puno toga na čemu moramo raditi. Imamo vremena odrediti ono što treba.'