kratko i jasno

Trener Ballkanija nakon poraza sve rekao u nekoliko riječi, a ima i poruku za Dinamo

15.12.2023 u 07:34

Dinamo je u 6. kolu C skupine Konferencijske lige pobijedio Ballkani 3:0 i osigurao nastup u nokaut-fazi Konferencijske lige. Dinamu je ova utakmica bila od velike važnosti, jer već u nedjelju igrat još važniju, derbi protiv Hajduka

Putokaz splitskim Bijelima je prvih 70 minuta utakmice Kosovara koji su se odlično branili, a nakon toga su potpuno potonuli.

Na press konferenciji nakon utakmice trener Ballkanija Ilir Daja je sažeo događanja na maksimirskom travnjaku u nekoliko rečenica:

'Prvih 70 minuta smo se dobro držali i to je pozitivno, ali ono što nije bilo dobro je što smo odmah nakon prvoga gola primili i drugi', rekao je Daha, a onda gospodski poručio:

'Dinamu želim puno sreće u nastavku Konferencijske lige', rekao je trener Ballkanija.

• +38
Dinamo - Ballkani Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'