Engleska i Danska se od 21 sat bore za finale Eura 2020, a prijenos uživo možete pratiti na tportalu

ENGLESKA - DANSKA

ENGLESKA: Pickford - Walker, Stones, Maguire, Shaw - Phillips, Rice - Saka, Mount, Sterling - Kane

DANSKA: Schmeichel - Christensen, Kjaer, Vestergaard - Stryger Larsen, Höjberg, Delaney, Maehle - Braithwaite, Damsgaard, Dolberg

• +30
Engleska - Danska, polufinale Eura, 2021. Izvor: EPA / Autor: Andy Rain / POOL
  • 90’

Kraj.

• 90’

Sve smo bliže finalu Engleska - Italija. Još pet minuta nade za Dansku.

• 90’

Zbog zatvaranja utakmice izašao je Jack Grealish koji je ranije ušao u igru. Umjesto njega u igri je Kieran Trippier (Engleska).

• 90’

Počeo je drugi produžetak.

• 90’

Završio je prvi produžetak. Engleska je u prednosti nakon dvojbenog penala.

• 90’

Izašao je Vestegaard, a ušao Wind (Danska).

• 90’

GOOOOOOLLL!!!! Sudac i VAR sada su pogurali Engleze. Iako se činilo kako kontakta nije bilo, dosuđen je penal za Englesku. Danski golman je obranio Kaneu penal, ali lopta se odbila do napadača Engleske koji zabija za vodstvo u 104. minuti. O ovome će se još pričati.