premier liga

Tottenhamu slatka pobjeda u londonskom derbiju; Nikoli Vlašiću mrvice u dresu Čekićara

20.03.2022 u 20:07

U utakmici 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je pobijedio West Ham sa 3:1, a za goste je posljednjih šest minuta zaigrao hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

Tottenham je ovom pobjedom skočio na peto mjesto preskočivši West Ham i Manchester United te tako ostao u igri za plasman koji vodi u Ligu prvaka.

Domaćin je poveo u devetoj minuti autogolom Kurta Zoume, a na 2:0 je povisio Son Heung-Min u 24. minuti.

Said Benrahma je u 35. minuti vratio Čekićare u život. No, korejski reprezentativac Son je u 88. minuti razriješio sve dvojbe oko pitanja pobjednika zabivši svoj drugi gol na utakmici za konačnih 3:1. Za goste je od 84. minute zaigrao Nikola Vlašić.

U prvom nedjeljnom susretu Leicester City je pobijedio Brentford sa 2:1.

Timoty Castagne u 20. i James Maddison u 33. minuti zabili su za domaći sastav, dok je Yoane Wissa u 85. pogodio za Brentford.