MUČE SE

Teška pobjeda Hajduka u Mostaru

28.06.2011 u 21:03

Hajduk je 2:1 pobjedom nad BiH drugoligašem Braniteljom iz Mostara završio pripreme na Kupresu

Splićani su se mučili kao i s Troglavom, no ovaj put umor od napornih treninga nije donio poraz. Poveo je Hajduk pogotkom Andrijaševića u 34. minuti, nakon udarca iz kuta koji je izveo Tomasov.

Do izjednačenja je Branitelj došao nakon autogola Brazilca Jamesa u 77. minuti, no pobjedu je Hajduku donio Dinko Trebotić pogotkom iz slobodnog udarca sa 20-ak metara nekoliko minuta prije kraja.

Prve minute za Hajduk odigrao je i Nikola Sarić, a nakratko je kapetan bio i Ljubo Miličević.

Hajduk se vraća u Split, a u ponedjeljak putuje za Austriju gdje će u deset dana održati niz treninga i odigrati tri utakmice - s Jagiellonijom, Steauom i Bursasporom.