• L.K.
  • Zadnja izmjena 06.06.2022 22:44
  • Objavljeno 06.06.2022 u 18:53
Spektakularna utakmica se odigrala na Poljudu! Hrvatska je hrabro ušla u utakmicu, i to smo skoro okrunili pogotkom u 18. minuti kada je Budimir promašio odličnu priliku. Na početku drugog poluvremena u 53. minuti Rabiot je zabio i šokirao Poljud. Vatreni nakon primljenog gola nisu stali i to im se isplatilo kada je Kramarić u 83. minuti iz penala zabio pogodak za izjednačenje. Predivna predstava Dalićeve momčadi i s ovakvom igrom možemo se nadati velikom rezultatu na Svjetskom prvenstvu

HRVATSKA: Livaković - Juranović, Erlić, Vida, Barišić - Brozović, Kovačić, Modrić - Brekalo, Majer - Budimir

FRANCUSKA: Maignan - Pavard, Saliba, Kimpembe, Digne - Guendouzi, Tchouaméni - Diaby, Nkunku, Rabiot - Ben Yedder

• +20
Navijači na utakmici Hrvatska - Francuska, Liga nacija, Poljud, 6.6.2022. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • +66
Hrvatska - Francuska, Liga nacija, Poljud, 6.6.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Ovo je mogao biti pogodak! Sučić je izašao pred golmana ali pucao je pored gola

• 90’

Četiri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Poljudu!

• 88’

Odlična prilika za Hrvatsku! Vlašić se sjurio prema šesnaestercu i odlično je pucao, ali Maignan je dobro reagirao i obranio je udarac

• 85’

Kimpembe je dobio žuti karton

• 83’

Kramarić je siguran iz penala i Hrvatska je izjednačila!

• 81’

Kazneni udarac za Hrvatsku!

• 81’

Sudac je pokazao na najstrožu kaznu! Ali zbog mogućeg zaleđa VAR će provjeriti sitauciju