bundesliga

Svi smo očekivali nove Kramarićeve golove, ali trener se odlučio na ovaj potez

01.11.2019 u 22:29

Nogometaši Hoffenheima u prvoj utakmici 10. kola njemačke Bundeslige svladali su Paderborn 3:0 te nastavili pobjedničku seriju koja traje još od početka listopada i pobjede nad Bayernom

Momčad koju vodi Nizozemac Schreuder već je nanizala pet pobjeda, četiri prvenstvene i jednu u kupu, što se odmah i osjetilo u položaju na tablici. S (n)ova tri boda, osvojena u pobjedi 3:0 protiv Paderborna, Hoffenheim je sada već na diobi trećeg mjesta, bodovno izjednačen s Freiburgom i Wolfsburgom.

Trener domaćih u ovoj je utakmici na klupi ostavio našeg Andreja Kramarića, koji se od povratka na terene, a nakon višemjesečnog oporavka zbog problema s koljenom a potom i operacije istog, dva puta upisivao u strijelce.

Odmah u prvoj utakmici zabio je Schalkeu, a potom i Herthi. No, očito je Schreuder procijenio da je protiv posljedenje plasirane momčadi bolje Kramarića odmarati te ga je ostavio na klupi.

Bio je Nizozemac u pravu, jer njegova je momčad povela golom Skova već u drugoj minuti, a do 25. minute zabili su i Kaderabek i Locadia.

Naravno, mi smo s nestrpljenjem čekali nove Kramarićeve golove, ali možda je ovako bolje, jer sigurno će njegova precizna noga trebati i izborniku Daliću za ogled protiv Slovačke 16. studenog na Rujevici.