Prva pobjeda Piolija

Suso prekrasno pogodio iz slobodnjaka za slavlje Milana; Ante Rebić utakmicu još jednom odgledao s klupe

31.10.2019 u 22:59

Milan je na San Siru u 10. kolu Serie A pobijedio SPAL s 1-0 ostvarivši tek drugu pobjedu u posljednjih sedam kola

U posljednjem susretu 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio SPAL sa 1-0 ostvarivši tek drugu pobjedu u posljednjih sedam kola.

Pogodak odluke zabio je Suso iz slobodnog udarca u 63. minuti, šest minuta nakon što je ušao u igru.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić nije nastupio za domaći sastav, baš kao niti Karlo Letica za goste.

Na ljestvici vodi Juventus sa 26 bodova, Inter je drugi s bodom manje, dok je Atalanta treća sa 21 bodom.

Milan je ovom pobjedom skočio na deseto mjesto sa 13 bodova, dok je SPAL na pretposljednjem mjestu sa sedam bodova. Na začelju je Sampdorija s pet bodova.