PREMET SPRDNJE

Stokeov Walters za Cheslea zabio više od Torresa

13.01.2013 u 11:36

Dan iz noćne more irskog nogometaša Jonathana Waltersa jedna je od glavnih tema uobičajeno sarkastičnih engleskih medija. Nesretni napadač Stokea je protiv Chelseaja zabio dva autogola i promašio penal

Iako je, dakle, Walters bio nesretna figura dvoboja 22. kola u kojem je Chelsea slavio s 4:0, The Sun je iskoristio njegove nedaće kako bi ismijao - Fernanda Torresa.

'Jonathan Walters je u 20 minuta zabio više golova za Chelsea nego Fernando Torrres cijele godine', piše The Sun.

Španjolski napadač je došao na Stamford Bridge u siječnju 2011. godine za 58 milijuna eura odštete Liverpoolu. Otada je pružio vrlo malo ili ništa. Povremeno bljesne, a onda opet slijede tjedni posta. U pet utakmica u 2013. godini nije postigao nijedan pogodak, pa i ne čudi da mu otočki tabloidi stalno 'piju krv'.

A što se tiče nesretnog Waltersa, prvi je autogol zabio u 45., a drugi u 62. minuti, u oba navrata glavom.

'Jonathan je dobro, ovdje brinemo o svojim ljudima. Nije ovo bio ni naš ni njegov dan', rekao je menadžer Stokea Tony Pulis.