SuperSport HNL

Stjepan Tomas nakon čudesnog preokreta Osijeka: Takvo nešto nisam mogao ni sanjati

30.07.2023 u 22:55

Nevjerojatan su preokret režirali nogometaši Osijeka pod vodstvom Stjepana Tomasa na gostovanju kod Rudeša u Kranjčevićevoj. Gubio je Osijek 3:0, a na kraju ipak slavio 4:3

'Što reći, dobro je ispalo. Nova tri boda, dečki su pokazali karakter i vratili se nakon tri gola zaostatka', rekao je nakon utakmice trener Osijeka Stjepan Tomas pa nastavio:

'Prvo poluvrijeme za zaborav, drugo potpuno suprotno... Takvo nešto nisam mogao ni sanjati da će se dogoditi. Možda nam je trebala ta pljuska da se otrijeznimo. U drugom smo poluvremenu pogodili s izmjenama i na kraju slavili.'

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Povijesni je to preokret, ali Tomasu nije bilo do statistike...

• +19
Rudeš - Osijek, SuperSport HNL, 30.7.2023. Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek

'Prvo nakon našeg punog stadiona, igračima se nije lako prilagoditi na ovakav teren. To je utjecalo jednim dijelom, a i trošenje u europskom nogometu. Morao sam ih 'probuditi' u svlačionici, rekao sam im da ne mogu vjerovati da se ovo događa. Teren nam isto nije dozvoljavao igru, plus još tri primljena gola potpuno su nas 'zabetonirala'. Ipak, dečki su se uspjeli dići i na tome im svaka čast', zaključio je Stjepan Tomas.