Nogometaši Dinama slavili su u derbiju 7. kola Hrvatski Telekom Prve lige protiv Osijeka 2:0. U Gradskom vrtu su 'modri' bili bolja i konkretnija momčad, zasluženo su pobijedili

OSIJEK: Ivušić - Bralić, Škorić, Lončar - Bartolec, Žaper, Nejašmić, Kleinheisler, Miloš - Gržan, Mierez

DINAMO: Livaković - Moharrami, Ristovski, Šutalo, Franjić - Ivanušec, Jakić, Mišić, Oršić - Jurić, Petković

• +14
Osijek - Dinamo, 7. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL

NK Osijek - NK Dinamo 0:1 Jakić 33'

NK Osijek - NK Dinamo 0:1 Jakić 33' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

Osijek - Dinamo 0:2 Danijel Lončar 65' (ag)

Osijek - Dinamo 0:2 (Danijel Lončar, 65-ag) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

NK Osijek - NK Dinamo, penal za Osijek, obrana Livakovića

NK Osijek - NK Dinamo 0:1 penal za Osijek, obrana Livakovića Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport
  • 95’

Kraj utakmice! Dinamo je u derbiju kao gost pobijedio Osijek 2:0

• 89’

Igrat će se pet minuta sudačkog vremena

• 86’

Prilika za Osijek, pucao je Mierez. No, Livaković taj pokušaj lako brani

• 81’

Nova promjena u Dinamu, Krznar je iz igre je izvukao Ivanušeca, a na travnjaku je umjesto njega Amer Gojak

• 80’

Osijek je potpuno potonuo nakon drugog gola, do kraja utakmice ostalo je još 20 minuta, ali šanse za preokret su - barem se to sada čini - minimalne

• 75’

Mijenja i Nenad Bjelica, u igri su Hiroš i Jurčević, a izašli su Bartolec i Kleinheisler

• 72’

Prva promjena u momčadi Dinama. Na terenu je Andrić, a izašao je Jurić

• 66’

GOOOOOOOOOL! Dinamo vodi 2:0! Autogol Lončara! Franjić je ubacio jednu nezgodnu loptu pred gol Osijeka, ona se odbila od Lončara, a onda i od golmana Ivušića te završila u golu! Čudan, jako čudan gol...

• 61’

Nervoza je sve veća na obje strane. Škorić i Ristovski sada su zaradili žute kartone...

• 58’

Pilj je preuzeo odgovornost i krenuo izvesti jedanaesterac! I nije uspio zabiti! Njegov udarac obranio je Livaković!