Španjolska je od prve minute preuzela kontrolu nad utakmicom i svoju odličnu igru je okrunila autogolom Calafiori u 55. minuti za konačnih 1:0. Italije nije ostavila osobit dojam i sada se okreću Vatrenima u ponedjeljak u 21:00 sat

ŠPANJOLSKA: Unai Simon - Carvajal, Le Normand, Laporte, Cucurella - Pedri, Rodri, Fabian Ruiz - Yamal, Morata, Williams

ITALIJA: Donnarumma - Di Lorenzo, Bastoni, Calafiori, Dimarco - Barella, Jorginho - Frattesi, Pellegrini, Chiesa - Scamacca

• +44
Španjolska - Italija, Euro (20.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: Georgi Licovski
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Nova velika šansa za Španjolsku! Perez je izašao sam pred golmana, ali Donnarumma je sjajnom obranom spasio Italiju
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade
  • 79'

79'

Dvostruka promjena kod Španjolske, Morata i Williams izlaze, ulaze Ozaryabal i Ayoze Perez
  • 75'

75'

Pellegrini je pucao iz slobodnog udarca, ali nije bio precizan. Italija ne izgleda dobro i nije još ostalo puno vremena za povratak
  • 70'

70'

Williams je napravio slalom kroz obranu i odličnoi je pucao po golu, ali greda je spasila Italiju!
  • 69'

69'

Le Normand je dobio žuti karton
  • 60'

60'

Uff, ovo je mogao prekrasan pogodak! Yamal je opasno pucao iskosa i lopta je prohujala pored stative
  • 58'

58'

Morata je silovito pucao s 20-tak metara, ali Donnarumma je još jednom siguran
  • 55'

55'

GOOOOOOL!! Španjolska je povela protiv Italije! Calafiori je loše regirao na ubačaj i nespretno je zabio autogol za 1:0!