GURAO ENGLEZE

Srpski sudac razbjesnio slovačku naciju; pogledajte ključni trenutak

06.09.2016 u 13:48

Engleska je u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u gostima svladala Slovačku 1:0, a domaćin je bio ogorčen suđenjem, posebno branič Trabzonspora Jan Durica

Englezi su u Trnavi stigli do tri boda zahvaljujući golu Adama Lallane u petoj minuti sudačke nadoknade, a spomenimo kako je Gordi Albion imao i igrača više jer je u 57. minuti kapetan Slovačke Martin Škrtel zaradio drugi žuti karton.

Poslije utakmice Slovaci nisu skrivali bijes načinom na koji je pravdu dijelio srpski sudac Milorad Mažić.

'Samo prvo mjesto donosi izravan plasman na Svjetsko prvenstvo. Zašto bi ga osvojila Slovačka kad je Engleska u skupini? Naravno, zato jer će se uvijek gurati jake reprezentacije. Najvjerojatnije je sudac znao kako to napraviti. Crveni karton je bio prestrog, a sudac je jedva čekao da Škrtel napravi prekršaj', rekao je Durica i dodao:

'Borili smo se i primili jeftin gol u sudačkoj nadoknadi. Nakon Eura Engleska je bila pod pritiskom i pobjeda joj je sama došla poslije isključenja. Englezi su odmah pritisnuli jer su imali igrača više, ali nisu imali izrazitih šansi, zato smo razočarani.'