UVJEREN U PROLAZ

Srna: U uzvratu Romu čeka luda atmosfera

17.02.2011 u 08:12

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Šahtar je pokorio Rim sa 3:2 i napravio veliki korak prema četvrtfinalu Lige prvaka. Predstavom na Olimpijskom stadionu zadovoljan je bio i kapetan ukrajinske momčadi Darijo Srna

Po prvi puta je Šahtar stigao do trijumfa na Apeninskom poluotoku. Pod nogama Lucescuove družine ostao je Vječni Grad, a na travnjaku je u pobjedničkoj momčadi svih 90 minuta proveo i hrvatski reprezentativac Darijo Srna.

'Mogu reći da nije bilo puno emocija u svlačionici. Mi smo bili uvjereni u dobar rezultat,' počeo je Srna te dodao:

'Nismo igrali službenu utakmicu više od dva mjeseca, ali smo se za Romu dobro pripremili. U Rim smo stigli četiri-pet dana ranije, a proanalizirali smo naše protivnike gledajući njihove nedavne utakmice. Znali smo da imamo veliku priliku. Nakon što smo se smirili, počeli smo igrati nogomet.'

Još je ostalo 90 minuta uzvrata u Donjecku.

'Bit će teško, ali na našem domaćem terenu ćemo održati prednost. Bit će luda atmosfera, a mi namjeravamo nametnuti svoj stil igre', završio je Srna.

Roma - Šahtar 2:3