06.11.2016 u 10:43

• +8

MAXtv 1. HNL, 15. kolo, HNK Rijeka - HNK Hajduk

Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovačić

U subotu se na Rujevici, po iznimno lošim vremenskim uvjetima, igrao 143. Jadranski derbi, a nakon pobjede Rijeke 2:1 isplivale su i ružne situacije sa stadiona

Nažalost, nakon derbija bilo je detalja koji su se morali nači u zapisniku delegata utakmice Branka Bebića, i koji će doći na stol k discipilnskom sucu Saši Pavličiću Bekiću.

Kako piše Slobodna Dalmacija, u 17. minuti dvoboja nakon što se na travnjaku našao tamnoputi Hajdukov veznjak Jefferson s istočne tribine na kojoj se nalaze domaći navijači, moglo se ćuti hukanje.

Glavni sudac Dalibor Mlakar zabilježio je i kako je u 18. minuti drugi pomoćni sudac Igor Krmar pogođen od strane domaćih navijača kamenom u leđa. Krmar se nalazio uz već spomenutu istočnu tribinu na kojoj su bili domaći navijači.