Liverpool je u prvom poluvremenu bio puno bolja momčad. Redsi su stvarali prilike i dominirali ali Courtois je sve branio. Nije bilo golova do 59. minute kada je Vinicius zabio za vodstvo. Kloppova momčad je pritiskala i stvarala prilike ali Belgijski golman je odigrao utakmicu karijere i Real je osvojio još jednu Ligu prvaka!

LIVERPOOL: Alisson; Alexander-Arnold, Konaté, Van Dijk, Robertson; Henderson, Fabinho, Thiago, Salah, Mané, Luis Díaz

REAL MADRID: Courtois; Carvajal, Militao, Alaba, Mendy; Modrić, Casemiro, Kroos; Valverde, Benzema, Vinicius

• +91
Finale Lige prvaka: Liverpool - Real Madrid Izvor: EPA / Autor: YOAN VALAT
  • +5
Kašnjenje početka dvoboja zbog greške organizatora Izvor: EPA / Autor: FILIP SINGER
  • 90’

Kraj utakmice, Real je osvojio Ligu prvaka!

• 90’

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade

• 83’

Još jedna prilika za Liverpool! Salah se sjurio u šesnesterac i pucao po golu, ali Courtois danas igra utakmicu života i još jednom je obranio udarac

• 82’

Keita je pucao s ruba šesnaesterca, ali bio je neprecizan i lopta je otišla u tribine

• 77’

Dvostruka zamjena kod Liverpoola, Keita i Firmino su ušli umjesto Hendersona i Thiaga

• 69’

Odlična šansa za Redse! Jota je glavom dodao loptu na drugu stativu do Salaha, ali čudesni Courtois još jednom dobro reagira i brani udarac

• 65’

Jota je ušao umjesto Diaza

• 64’

Salah se lijepo oslobodio za udarac i dobro je pucao izvan šesnaesterca, ali Courtois je još jednom siguran!

• 62’

Fabinho je dobio žuti karton

• 59’

GOOOOOL!! Valverde je prekrasno našao Viniciusa u šesnaestercu na drugoj stativi i Realov napadač je to mirno pospremio za vodstvo od 1:0