Odlična utakmica, Marseille je dominirao cijelo prvo poluvrijeme i to su kapitalizirali golom Mbembe u 45.minuti. U nastavku Spursi su bolje izgledali i izjednačili su preko Lengleta u 54. minuti. Tudorova momčad je hrabro igrala i tražila je sva tri boda i to ih je koštalo kada je Hojbjerg u 95. minuti iz kontre zabio za konačnih 2.1

MARSEILLE: Pau Lopez - Mbemba, Bailly, Balerdi - Clauss, Rongier, Veretout, Tavares - Guendouzi, Harit - Sanchez

TOTTENHAM: Lloris - Dier, Davies, Lenglet - Perišić, Bentancur, Højbjerg, Sessegnon - Son, Kane, Moura

• B.Leverkusen - Club Brugge 0:0
  • Porto - Atl. Madrid 2:1 (Taremi, 5', Eustaquio, 24', Marcano AG, 95')
  • Bayern - Inter 2:0 (Pavard, 32', Choupo-Moting, 72')
  • Liverpool - Napoli 2:0 (Salah, 86', Nunez, 98')
  • Rangers - Ajax 1:3 (Berghuis, 4', Kudus, 29', Tavernier, 87', Conceicao, 89')
  • Sporting - E.Frankfurt 1:2 (Gomes, 39', Kamada 11m, 62', K. Muani, 72')
  • V.Plzen - Barcelona 2:4 (Alonso, 6', Torres, 44', 54', Chory 11m, 50', 63, Torre P., 75')
  • 95’

GOOOOOL!! Hojberg je u kontri zakucao loptu u mrežu i Tottenham vodi 2:1!

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Tavares se sjurio u šesnaesterac i dobro je pucao, ali lopta je otišla preko gola

• 88’

Kakva prilika za Marseille! Kolašinac je ispratio ubačaj na drugoj stativi i promašio je nemoguće!

• 80’

Kakva prilika za Spurse! Højbjerg je dobio povratnu loptu u šesnaestercu i odlično je pucao, ali prečka je spasila Tudorovu momčad

• 76’

Balerdi je dobio žuti karton

• 65’

Kane je zabio gol, ali sudac je označio zaleđe i pogodak je poništen

• 60’

Harit je odlično pucao iz velike udaljenosti i lopta je prohujala preko gola!

• 54’

GOOOOOOOL!! Perišić je predivno ubacio loptu iz slobodnog udarca, Lenglet je bio najviši u skoku i reuzltat je 1:1

• 52’

Tottenham je bolje krenuo u drugo poluvrijeme i pritisnuli su domaćina, ali za sada nema pravih prilika