Manchester City je hrabro krenuo u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golovima Rodrija (27'), Silve B. (70') i Haalanda (76') za konačnih 3:0. Težak poraz Bayerna i Guardiolina momčad je napravila veliki korak prema polufinalu Lige prvaka

MANCHESTER CITY: Ederson - Akanji, R. Dias, Ake - Stones, Rodri - B. Silva, De Bruyne, Gündogan, Grealish - Haaland

BAYERN: Sommer - Pavard, De Ligt, Upamecano, Davies - Kimmich, Goretzka - Sané, Musiala, Coman - Gnabry

Benfica - Inter 0:2 (Barella, 51', Lukaku, 81')

• +17
Manchester City - Bayern, Liga prvaka, 11.4.2023. Izvor: Profimedia / Autor: Paul ELLIS / AFP / Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 88’

Pavard je zaradio žuti karton

• 86’

Nova šansa za City! Rodri je bio najviši u skoku nakon kornera, ali Sommer je fenomenalno obranio udarac

• 83’

Ovo je bilo blizu! Alvarez je odlično pucao s distance i lopta je prohujala pored stative

• 77’

GOOOOL!! City zabio i treći gol! Stones je glavom dodao Haalandu koji je majstorski pospremio loptu u mrežu za 3:0

• 70’

GOOOOL!! City je povećao vodstvo! Nakon greške Upamecana Haaland je prekrasnim ubačajem našao Silvu, koji je glavom zabio za 2:0!

• 68’

Guardiolu radi zamjenu, De Bruyne izlazi iz igre, a ušao je Julian Alvarez

• 63’

City je opet preuzeo kontrolu nad utakmicom, pritisak Bayerna je stao

• 57’

Nova prilika za Ctiy! De Bruyne je ubačajem našao Diasa, koji je dobro pucao glavom, ali Sommer je još bolje obranio