City je dobro krenuo u utakmicu, ali Real je šokirao goste golom Viniciusa (36'). U nastavku City je izjednačio preko De Bruynea u 67. minuti za konačnih 1:1. Čeka nas spektakl u uzvratu na Etihadu

REAL MADRID: Courtois - Carvajal, Rudiger, Alaba, Camavinga - Valverde, Kroos, Modrić - Rodrygo, Benzema, Vinicius

MANCHESTER CITY: Ederson - Walker, Dias, Akanji - Stones, Rodri - Silva, De Bruyne, Gundogan, Grealish - Haaland

• +6
Polufinale Lige prvaka: Real Madrid - Manchester City, 9.5.2023. Izvor: EPA / Autor: JUANJO MARTIN
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade

• 89’

Prijeti Real! Tchouameni je silovito pucao s 20-tak metara, ali Ederson je odlično reagirao

• 87’

Fernandez je ušao umjesto Modrića

• 86’

Silva je dobio žuti karton

• 82’

Zamjena kod Reala, Asensio je ušao umjesto Rodryga

• 80’

Camavinga je napravio prekršaj i zaradio je žuti karton

• 79’

Velika šansa za Real! Kroos je ubačajem iz slobodnog udarca na drugoj stativi našao Benzemu, koji je dobro pucao glavom, ali Courtoisa je siguran

• 72’

Gundogan je dobio žuti karton

• 67’

GOOOOOL!! Ctiy je izjednačio u drugom poluvermenu! De Bruyne je pucao s ruba šesnaesterca i zabio je predivan pogodak za 1:1