Dinamo je bolje krenuo u utakmicu i Hoxha je u 18. minuti skoro doveo Modre u vodstvo, ali prečka je spasila Rijeku. U drugom poluvremenu nije bilo puno promjena i susret je završio bez golova

DINAMO: Nevistić - Pirre-Gabriel, Ristovski, Theophile-Catherine, Ogiwara - Sučić, Mišić - Špikić, Baturina, Hoxha - Petković

RIJEKA: Zlomislić - Smolčić, Mitrović, Radeljić, Goda - Selahi - Pjaca, Fruk, Hodža, Pašalić - Ivanović

Finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, Dinamo - Rijeka 0:0 (Stativa Fruka, 59') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel
Hoxhin udarac zaustavila je vratnica (18. minuta) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel
  • +44
Dinamo - Rijeka, Finale SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa (15.5.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90'

Kraj utakmice

• 90'

Igrat će se još najmanje 3 minute sudačke nadoknade

• 85'

Sopić radi zamjenu, Petrović mijenja Pjacu

• 82'

Slab je ritam igre i nema puno uzbuđenja u drugom poluvremenu

• 75'

Dvostruku promjena kod Rijeke, Pašalić i Fruk izlaze, a ulaze Veiga i Janković

• 70'

Vidović je silovito pucao, ali to je bio lagan posao za Zlomislića

• 65'

Goda je dobio žuti karton

• 59'

Uff, ovo je mogao biti prekrasan gol! Fruk je potegnuo iz velike udaljenosti i pogodio je stativu!

• 53'

Promjena kod Rijeke, Marić je ušao umjesto Ivanovića

• 50'

Ogiwara je ubačajem našao Petkovića u šesnaestercu koji je pokušao naći nekog od suigrača, ali obrana je očistila opasnost