Dinamo je od početka preuzeo dominaciju na terenu i svoju dobru igru okrunili su senzacionalnim golom Bulata iz slobodnog udarca (39'). U nastavku Modri nisu nastavili u istom ritmu i gosti su to kaznili golovima Zubera (59') i Galanopoulosa (90') za konačnih 2:1. Bišćanovu momčad čeka težak posao u Grčkoj

DINAMO: Livaković - Moharrami, Ristovski, J. Šutalo, Mihajličenko - Ljubičić, Bulat, Mišić - Špikić, Ivanušec - Petković

AEK: Stanković - Sidibe, Vida, Moukoudi, Hajsafi - Ellison, Szymanski, Jonsson, Pineda - Zuber - Levi Garcia

3. pretkolo Lige prvaka, Dinamo - AEK 1:2 (Galanopoulos, 90') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. pretkolo Lige prvaka, Dinamo - AEK 1:1 (Zuber, 59') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. pretkolo Lige prvaka, Dinamo - AEK 1:0 (Bulat, 39') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. pretkolo Lige prvaka, Dinamo - AEK 0:0 (Obrana Livakovića, 16') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +17
Dinamo - AEK, navijači ispred stadiona Izvor: Cropix / Autor: Lucija Ocko
  • +11
Dinamo - AEK, navijači na Maksimiru Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 90’

GOOOL!! AEK je preokrenuo rezultat protiv Dinama! Nakon lijepe akcije i povratne lopte, Galanopoulos je pospremio loptu u mrežu za 2:1

• 84’

Ovo je bilo opasno! Garcia je nakon slobodnog udarca pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali Livaković je siguran

• 83’

Kod AEK-a su izašli Szymanski, Pineda i Zuber te ušli Mantalos, Pizarro i Araujo

• 83’

Kaneko je ušao umjesto Mišića

• 79’

Gledamo slabiji Dinamo nego u prvom poluvremenu, Modri su se malo probudili nakon primljenog gola. ali opet je pao ritam igre

• 73’

Pineda je izašao sam pred Livakovića i zabio je gol, ali sudac je označio zaleđe