• L.K.
  • Zadnja izmjena 26.04.2022 22:57
  • Objavljeno 26.04.2022 u 20:12
Fenomenalna utakmica se odigrala na Etihadu. City je fantastično ušao u utakmicu, poveli su ranim golovima De Bruynea i Jesusa. Pred kraj poluvremena Benzema je zabio pogodak i vratio Real u utakmicu. U nastavku je City bio dominantan, ali Real je bio opasan i stvarao je prilike. U nastavku domaćini su dva puta povećavali vodstvo ali Modrić i društvo su se svaki put vraćali golovima Viniciusa i Benzeme. Rezultat nakon prve utakmice je 4:3, i odluka o finalistu Lige prvaka će odlučiti u Madridu

MANCHESTER CITY: Ederson; Ake, Dias, Laporte, Zinčenko; Rodri, Silva, De Bruyne; Gabriel Jesus, Sterling, Foden.

REAL MADRID: Courtois; Carvajal, Militao, Alaba, Mendy; Fede Valverde, Kroos, Modrić; Rodrygo, Vinicius, Benzema

• +38
Manchester City - Real Madrid, Liga prvaka, 26.4.2022. Izvor: EPA / Autor: PETER POWELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Etihadu

• 85’

Opet nova prilika za City! Nakon oštrog ubačaja u peterac Dias je malo zakasnio na loptu i bit će korner domaćine

• 82’

Benzema je siguran iz kaznenog udarca i Real je smanjio prednost na 4:3!

• 80’

Kazneni udarac za Real, Laporte je igrao rukom i sudac je pokazao na najstrožnu kaznu

• 79’

Još jedna zamjena kod Reala, Ceballos je ušao umjesto Modrića

• 79’

Modrić je pucao s ruba šesnaesterca i lotpa je prošla malo pored gola

• 74’

GOOOOOOL!!! Silva je pucao s ruba šesnaesterca, zabio je prekrasan pogodak i City vodi 4:2!