Bayern je okrunio dobro prvo poluvrijeme golovima Sanea (28') i Gnabryja (32'). Gledali smo ludi nastavak utakmice gdje je prvo Hojlund (49') zabio, ali Kane (53') je brzo pospremio loptu u mrežu na drugoj strani. Casemiro je zabio dva gola, prvo u 88. minuti za 3:2, ali mladi Tel je povećao prednost na 4:2 (92') i opet je bio strijelac Casemiro za konačnih 4:3

BAYERN: Ulreich - Laimer, Upamecano, Kim, Davies - Goretzka, Kimmich - Sané, Musiala, Gnabry - Kane

MANCHESTER UNITED: Onana - Dalot, Lindelöf, Martinez, Reguilon - Casemiro, Eriksen - Pellistri, Bruno, Rashford - Hojlund

• Arsenal - PSV 3:0 (Saka, 8', Trossard, 20', G.Jesus, 38')
  • Benfica - RB Salzburg 0:2 (R.Šimić 11m, 15', Gloukh, 51')
  • Braga - Napoli 1:2 (Di Lorenzo, 45', Bruma, 84', Niakate AG, 88')
  • Real Sociedad - Inter 1:1 (Mendez, 4', Martinez, 87')
  • Sevilla - Lens 1:1 (Ocampos, 9', Fulgini, 24')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL!! Opet je United zabio! Casemiro je zabio svoj drugi gol na utakmici za konačnih 4:3

• 90’

GOOOOOL!! Novi gol Bayerna! Kimcih je lijepo progirao Tela koji je majstorski zabio za 4:2!

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 88’

GOOOOL!! United smanjio prednost Bayerna! Casemiro se najbolje snašao u gužvi u šesnaestercu i zabio je za 3:2!