PADAJU ZVIJEZDE

[FOTO] Šok u Rennesu: Posramljeni Messi, Neymar i Mbappe; PSG primio dva laka gola i doživio neviđeni šamar

03.10.2021 u 16:30

Rennes je u nedjelju u utakmici devetog kola francuskog prvenstva kod kuće 2:0 pobijedio PSG i tako mu nanio prvi poraz ove sezone

Rennes je do pobjede došao bez pomoći ozlijeđenog hrvatskog reprezentativca Lovre Majera. Golove za domaćine su postigli Gaetana Labordea u 45. minuti i Flaviana Taita minutu kasnije, tek što je lopta krenula s centra.

PSG je unatoč porazu ostao na vrhu ljestvice s 24 boda, šest više od drugoplasiranog Lensa koji je u petak pobijedio Reims 2:0. Rennes se zahvaljujući pobjedi popeo na sedmo mjesto i ima 12 bodova.

• +4
Nogometno prvenstvo Francuske, Rennes - PSG, 2021/22 Izvor: EPA / Autor: YOAN VALAT