MAXtv PRVA LIGA

Slaven Belupo zaslužio više od boda protiv Rijeke

20.11.2016 u 16:50

U posljednjoj utakmici 16. kola MAXtv Prve lige nogometaši Rijeke gostovali su u Koprivnici kod Slaven Belupa. No, umjesto da iskoriste kiks Dinama i pobjegnu na na čak osam bodova razlike, Kekovi su igrači jedva osvojili bod (0:0)

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
---------------------------------------------
SLAVEN BELUPO: Blažević, Savić, Christensen, Heber, Bouadla, Purić, Burić, Katić, Ivanovski, Štiglec, Musa
RIJEKA: Prskalo, Martić, Mitrović, Elez, Zuta, Maleš, Bradarić, Vešović, Andrijašević, Matei, Handžić

- iako je sudac Burilo odsvirao kraj, Franko Andrijašević došao je nešto prigovarati pa mu je sudac pokazao i crveni karton, zbog čega će propustiti utakmicu protiv Cibalije
90'+3 KRAJ UTAKMICE
90'+2 - Gregurina ušao umjesto Hebera
89' - kontra za Rijeku, no Blažević istračava na vrijeme i odnosi loptu ispred Ajayia
83' - Heber u kontri, ali Prskalo pravovremeno istrčava
75' - Velika prilika za Rijeku. Andrijašević je pobjegao po desnom boku i ubacio, Čanađija je ostao sam na sedam metara, ali jednostavno je nedostajalo preciznosti u završnici
75' - Heber je gurnuo za Štigleca ali lopta je otišla pored gola
69' - Ajayi je ušao, Matei izašao
64' - Heber je zabio gol, no Brazilac je bio u zaleđu pa su suci poništili pogodak...
59' - Heber je potegnuo s 25 metara, a lopta je otišla daleko od gola
55' - Čanađija je ušao a Handžić izašao..
46' - počelo je drugo poluvrijeme...

45' - kraj prvog poluvremena
40' - stopostona prigoda za Belupo, Savić 'prodao' tunel Elezu, ali Ivanovski puca preko gola
37' - Slaven Belupo u posljednje dvije minute izveo je tri udarca iz kuta, ali bez ozbiljnije opasnost i za Prskala
34' - Ivanovski je pobjegao nakon duge lopte, ali Mitrović je loptu izbio u korner
31' - prvi udarac Rijeke prema golu domaćina, pucao je Vešović ali Blažević se ispružio i odbio loptu u korner
18' - Heber je pucao s dvadesetak metara, a lopta je otišla daleko od gola
10' - Štiglec za Hebera - ali i treći put Prskalo siguran
 8' - još jedna dobra akcija domaćih, na povratnu loptu natrčao je Savić i lijepo pucao no Prskalo je još jednom na pravom mjestu
 5' - prvu lpriliku imao je Savić, ali Prskalo je siguran