U drugoj subotnoj utakmici petog kola Hrvatski Telekom Prve lige igraju na Poljudu je Hajduk svladao Slaven Belupo

Hajduk: Posavec, Lovrencsics, Čolina, Vuković, Simić, Elez, Krovinović, Sahiti, Biuk, Livaja, Mlakar.

Slaven: Čović, Van Bruggen, Božić, Goda, Zvonarek, Glavčić, Soldo, Lulić, Bogojević, Bosec, Krstanović.

Hajduk - Slaven Belupo 2:0 (Marko Livaja, 48) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
Hajduk - Slaven Belupo 1:0 (Emir Sahiti, 35) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal
  • +7
Hajduk - Slaven Belupo, 1. kolo HT Prve lige, 2021/22. Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 85’

nakon brojnih izmjena nema tu više prave igre

• 78’

Slaven je uspostavio terensku ravnotežu, ali ne može doći do situacije za pogodak

• 68’

Hajduk traži treći pogodak, ali golman Čović spašava i drži kakvu takvu nadu za goste

• 57’

Još jedna sigurna reakcija Posavca koji drži mrežu Hajduka čistom

• 48’

GOOOL Pucao je Livaja iz slobodnog udarca, lopta je pogodila Lulića u živom zidu i prevarila vratara Čovića.

• 45’

Kraj prvog dijela

• 41’

Zvonarek je šutirao s ruba kaznenog prostora, ali bio je neprecizan, Hajduk se izvukao

• 35’

GOOOL Sahiti je dobio loptu na oko 40 metara, sjurio SE u kazneni prostor ite loptu lagano gurnuo pored Čovića za 1:0.

• 25’

Glavčić je odlično opalio iz slobodnog udarca s oko 30 metara, Hajdukov vratar Posavec je to s mukom zaustavio