goste čeka teška kazna

Skandal u velikom nogometnom derbiju; Juventus poveo 2:0, a Real napustio teren

12.04.2020 u 22:27

Pandemija koronavirusa zaustavila je gotovo sav sport u svijetu. Da, gotovo sav... Jer u Nikaragvi se igra nogometno prvenstvo i u 16. kolu bilo je poprilično zanimljivo

Domaći Juventus Managua ugostio je Real Madriz i vodio 2:0, kada su gosti odlučili napustiti teren. Naime, Juventus je poveo u 61. minuti golom Somarriba, da bi u 65. minuti na 2:0 povisio Mercado.

A tada je na terenu nastao totalni kaos. Pomoćni sudac je u akciji za taj drugi gol signalizirao zaleđe i gostujući su nogometaši zastali. No, glavni sudac nije poslušao svog kolegu, pustio je i igru i Mercado je praktički neometan zabio za 2:0.

Nakon toga - skandal. Gostujući nogometaši su stali i jednostavno nisu željeli nastaviti susret, te su tražili od glavnog suca da se gol poništi.

On to nije želio učiniti, te su gosti iz protesta odbili nastaviti utakmicu i napustili teren. Sucu nije preostalo ništa drugo nego da u toj 65. minuti prekine susret.

Na ponovljenoj snimci vidjelo se da je taj drugi gol Juventusa regularan, te goste sada zasigurno očekuje teška kazna.