la liga

Šime Vrsaljko bio važan kotačić u povratku Atletica na treće mjesto

23.02.2020 u 23:32

Hrvatski branič Šime Vrsaljko bio je asistent za prvi pogodak madridskog Atletica u 3:1 (1:1) domaćoj pobjedi protiv Villarreala u posljednjoj utakmici 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva

Gosti su poveli preciznim udarcem Paca Alcacera s vrha kaznenog prostora u 16. minuti, a na 1-1 Atletico je izjednačio u 40. minuti.

Vrsaljko je poslao 'svijeću' u kazneni prostor gostiju na koju je brže od suparničkog vratara reagirao Correa te poslao loptu u mrežu.

U nastavku su tri boda Atleticu osigurali Koke golom glavom u 64. minuti i Joao Felix udarcem nogom u 74.

Vrsaljko je igrao do 58. minute.

Atletico se ovom pobjedom probio na treće mjesto ljestvice sa 43 boda, koliko ima i četvrta Sevilla koja je ranije u nedjelju kao gost svladala izravnog konkurenta za plasman u Ligu prvaka Getafe.