• L.K.
  • Zadnja izmjena 02.10.2022 19:23
  • Objavljeno 02.10.2022 u 16:13
Obje momčadi su stvorili par dobrih prilika ali raspoloženi golmani su držali mreže netaknutima sve do 40. minute kada je Fruk zabio za vodstvo Gorice. U nastavku se vodila velika bitka i sudac je pokazao čak tri crvena kartona, ali Šibenik je uspio izjednačiti preko Delića u 81. minuti. Gosti su ovim rezultatom privremeno pobjegli s dna ljestvice

ŠIBENIK: Rogić - Rom, Mesa, Mina - Arai, Salomon, Skorup, Rak, Dolček - Čop, Delić

GORICA: Banić - Wague, Jovičić, Krizmanić, Vojtko - Pršir, Francois - Mitrović, Prokop, Fruk - Jurić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +15
Šibenik - Gorica, SuperSport HNL, 2.10.2022. Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 90’

Julardžija je zaraduio crveni karton i to je već treći na utakmici!

• 82’

GOOOOL!! Delić je siguran i rezultat je 1:1!

• 81’

Penal za Goricu! Delić je pretrpio prekršaj i sudac je pokazao na najstrožu kaznu