BEZ IMALO POŠTOVANJA

Sestra Cristiana Ronalda opet izazvala kaos zbog objave na društvenim mrežama; svi se pitaju što joj to treba?

10.12.2020 u 12:40

U utorak je u Ligi prvaka Juventus svladao Barcelonu na Camp Nou, a utakmicu na svoj način nije propustila komentirati Ronaldova sestra Elma Aveiro

Podsjećamo, Juventus je 3:0 pobjedom na gostovanju kod Barcelone osvojio prvo mjesto u skupini. Oba sastava još ranije su osigurala prolazak u osminu finala, a talijanskoj momčadi je za preskakanje Španjolaca bila potrebna malo vjerojatna pobjeda od tri razlike koja se na kraju i dogodila. Dva je pogotka s bijele točke postigao Cristiano Ronaldo, prvoga u 13. minuti nakon prekršaja Arauja, a drugog u 52. minuti nakon igranja rukom Lengleta. Između ta dva pogotka u strijelce se upisao i McKennie koji je u 20. minuti iskoristio ubačaj Cuardrada.

Rolandovog trijumfa u Messijevom hramu dotakla se Portugalčeva sesrta Elma Aveiro koja je i sa svojim ranijim objavama dizala puno prašine i žestoko se obračunavala sa svima onima koji nisu smatrali da je njezin braco najbolji. Napadala je i Luku Modrića kada je dobio Zlatnu loptu...

'Na nesreću, ovo je svijet koji živi od korupcije, mafije i k... sina novca. Božja moć je veća od sve te truleži. Bog kasni, no ne zakaže', poručila je tada Aveiro na Instagramu gdje je objavila Ronaldovu fotografiju s ranije osvojenom Zlatnom loptom.

• +7
Barcelona - Juventus (Liga prvaka 2020/21) Izvor: EPA / Autor: Alberto Estevez

Poslije utakmice Barcelone i Juventusa njezina meta je bio najveći rival Ronalda - Lionel Messi, jer je to bio prvi susret Portugalca i Argentinca sa klubovima od ljeta 2018. kada je njezin brat napustio Real.

Elma Aveiro objavila je fotografiju dva nogometaša, ali na kojoj Messi kleči pred Ronaldom koji slavi dok u opisu slike stoji: 'Moj kralj. Najveći svih vremena, ponos mog života.'

Naravno, ta objava izazvala je lavinu reakcija, a mnogi su poručili Elmi da nikada ne bi objavljivali takve stvari pune nepoštovanja i bez respekta prema suparniku, čak i da im je Messi sam brat.