DOBAR NASTUP NAŠIH

Senzacionalno prvo poluvrijeme Bojana Bogdanovića u NBA ligi; Dario Šarić upisao 'double-double' učinak

27.10.2019 u 08:48

Bojan Bogdanović i Dario Šarić pružili su dobre partije u dresu Utah Jazza i Phoenix Sunsa, a obje su momčadi na kraju upisale pobjede

Utah Jazz je lakoćom svladala Sacramento Kingse sa 113:81. Bogdanović je u prvom poluvremenu napunio koš protivnika s 23 poena, a njegova momčad imala je čak 25 poena prednosti (66:41).

Hrvatski košarkaš je susret zaključio s 26 poena (5/9 za dva, 5/9 za tricu, slobodna bacanja 1/1), četiri skoka, jednom asistencijom i ukradenom loptom za 24 minute na terenu.

Dewayne Dedmon s 11 koševa i Bogdan Bogdanović s deset koševa bili su najbolji kod Kingsa.

Izvor: Wochit / Autor: tportal.hr

Phoenix Sunsi su na domaćem parketu nanijeli prvi poraz Los Angeles Clippersima koje su svladali sa 130:122.

Devin Booker s 30 poena, šest skokova i osam asistencija predvodio je Sunse. Dario Šarić odigrao je jako dobro, a susret je zaključio s 15 poena (2/3 za dva, 3/6 za tricu, slobodna bacanja 2/4), deset skokova, tri asistencije i dvije ukradene lopte za 34 i pol minute na terenu.

Miami Heat je u produžetku sa 131:126 pobijedio Milwaukee Buckse koje je predvodio Giannis Antetoukounmpo sa 29 koševa, dok je Kris Middleton dodao 15. Dragan Bender nije ulazio u igru. Miami je do pobjede predvodio Goran Dragić sa 25 poena.

San Antonio Spurs su sa 124:122 bili bolji od Washington Wizardsa. Najbolji stijelac Spursa bio je LaMarcus Aldridge sa 27 koševa, dok je DeMar DeRozan dodao 26 uključujući i pobjednički koš. Luka Šamaninć nije ulazio u igru za Spurse.

Cleveland Cavaliers su svladali Indiana Pacerse sa 110-99, a Ante Žižić nije igrao

Večer je obilježio i Russell Westbrook koji je u pobjedi Houston Rocketsa od 126:123 nad gostujućim New Orleans Pelicansima stigao do 139. triple double učinka u karijeri. On je utakmicu završio sa 28 koševa, 10 skokova i 13 asistencija i je na drugom mjestu preskočio legendarnog Magica Johnsona po broju triple-double utakmica u povijesti. Ispred njega je samo još Oscar Robertson koji je imao čak 181 takvu utakmicu.