TKO JE TO OČEKIVAO

Senzacija u Puli; pogledajte gol koji je na koljena bacio prvaka Rijeku!

14.10.2017 u 17:06

U prvoj subotnjoj utakmici 12. kola HT Prve lige na Aldo Drosini Istra 1961 je srušila Rijeku 1:0

Senzacija u Puli, domaćin je šokirao aktualnog hrvatskog prvaka. Istra 1961 dočekala je Rijeku na posljednoj poziciji prvenstva i s mnogo financijskih problema oko neisplate plaća, ali je svejedno pronašla način kako da priredi senzaciju.

• +6
Istra 1961 - Rijeka Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic / CROPIX

Rijeka je imala inicijativu, dominirala, imala bolje prilike, ali jedini pogodak zabili su Puljani u prvom dijelu.

Puclin je u 17. minuti dobio povratnu loptu i u kaznenom prostoru iz prve opalio u suprotni desni kut za vodstvo domaćina. Gostujući vratar Sluga bio je nemoćan.

Istra 1961 – Rijeka 1:0, Puclin 17'

U nastavku susreta Rijeka je prijetla, a u jednog od junaka pretvorio se Istrin vratar Ivušić sjajnim reakcijama te Čuljak koji je u posljednjim minutama izbio loptu sa gol linije.

Dodajmo još da je u 90. minuti isključen Ivušić zbog prigovora, ali to je najmanje važno. Istra je došla do velikih bodova u borbi za ostanak i to protiv prvaka.

Istra 1961-Rijeka1:0
Dinamo Zagreb-Osijek19:00